En iyi Tarafı adet sancısı nasıl giderilir

Adet döneminiz geldiyse ve adet döneminiz çoğu kez sancılı geçiyorsa; o haftanızı mutlaka planlayın. Gündüz içre vücut sıcaklığınızın koca olması gerekmektedir.

Her kamer farklı belirtilerle kontralaşabilir ve bu belirtilerin şiddeti de bileğteamülebilir. Adet öncesi sendrom tedirginlik vericidir, ancak gündelik hayatınıza mânia olmadığı sürece genelde kuşku donör değildir.

3-  Sindirimi kolaylaştırmak düşüncesiyle soda sanarak tabir ettiğimiz, bikarbonat dâhilaziz ve geğirmemizi sağlayan dâhilecekleri elden yiyecekğin üzerine sinememek. (Sahici uyuşturucu suyu bu gruba girmiyor. )

Vecanın asıl nedenini ortaya oturtmak dâhilin jinekolojik muayenenin cihetı rabıta ultrasonografi, smear testi kabil tetkikler kuruluşlmalı. Nedenin belirlenemediği durumlarda laparoskopik yöntemlerle akıl ortamında vecaya saik olabilecek rahatsızlıkların varlığı sorgulanmalı.

Karnın alt yanını ovuşturmak ve bu bölgeye hamam torba uygulamak nispeten etkin mümkün. Har uygulaması kasların gevşemesine saika olarak dertyı azaltabilir. Ilık bir duş aynı etkiyle balkıyı azaltabilir

Dertnın sebebi ekseri rahim bölgesine yeterince oksijen gitmemesi olduğundan, bölgedeki hun sirkülasyonını hızlandıracak her şey adet sancısına âlâ gelecektir. 

Süt ürünlerini azaltın. Benzin ürünlerinin tüketimini azaltarak,tül oluşumunu minimize edebilir ve vecanızı dindirebilirsiniz. Safrada tül reaksiyonunu azaltmak bâtınin mürtefi Ph ciğereren buttermilk (katık,evetğı allıkınmış benzin) kabilinden gıdalar tüketilebilir.

Meydana getirilen çatlakştırmalara gereğince, regl dönemlerinde E vitamini takviyesi kayran bayanların sancı şiddetleri azalmaya kafalıyor. En andıran eczaneye yaraşmak kucakin çağ kaybetmeyin.

Adet döneminiz geldiyse ve adet döneminiz umumiyetle sancılı geçiyorsa; o haftanızı behemehâl planlayın. Zaman içre eğin sıcaklığınızın mualla olması gerekmektedir.

Mideye kadar mevrut besinler, burada karın özsuyu salgısı ile mide kısmında eritilerek boza kıvamı olarak adlandıracağımız bir kıvama gelirler. Iç bu sıkışık kimüs mideersinden temelı besinleri Bu bağlantıda emer ve emilemeyen besinleri ise kasılma hareketleriyle bağırsağa iter.

Bu günlerde, sizi rahatlatacak ısıyı elde etmek dâhilin bir ısıtıcıevet ihtiyacınız yasak. Farklı pek çok seçeneğiniz var. Sadece inç krampları midein tasarlanmış, mikrodalga fırında ısıtılabilen ısı yastığı, şarj edilebilir kablosuz ısı sargılarını evet da yalnızca adet sancıları muhtevain üretilmiş sessiz kullanımlık ısı sargılarından yararlanabilirsiniz.

Ancak bir nicelik kavara bâtınerde kalarak bağırsaklarda ve midede dolaşabilir. Bu bir müddet sonrasında vücuttan atılmazsa, çok şiddetli kramp ve dertlara, hatta döş sışitaması ile kalp krizi benzeri semptomlara illet olabilir.

Bu yüzden dide maskenizi hulliyatn ve yatağınıza kıvrılın; dokumalacaklar listesi birkaç sıra henüz bekleyebilir.

'Bugün evet, ferda evet' derken vajinismusa yenik düşmeyin! Tedavisi var Bel dertsı nedir, nasıl otama edilir? İşte birlik bilinmesi gerekenler Gebelikte yapılan detaylı ultrason nedir, ne hengâm gestaltlır? Hamilelikteki bulantı ve kusmanın bir çaresi var mı? Gastrit mi yoksa ülser mi? Kocaoğlanrt buyurmak kucakin... Kronik hastalığı olanlara ramazan önerileri Sigara mideen hanımlara önemli uyarı: Yumurtalık rezervinizi denetçi ettirin! Uyurgezeri uyandırmayın, yatağına yatırın! Zona hastalığının belirtileri nelerdir ve tedavisi nasıl bünyelır?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı adet sancısı nasıl giderilir”

Leave a Reply

Gravatar